iVibe Massager Lite 1.2 (Android)

iVibe Massager Lite

1.2
iVibe Massager Lite
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazınızın titreşim özelliğini kullanarak, telefonunuzu bir masaj aletine dönüştürebilirsiniz.

Android telefonunuzun titreşim özelliğini kullanarak, cihazınızı masaj aletine dönüştürmek istiyorsanız iVibe Massager Lite uygulamasını kullanabilirsiniz.

Çok hızlı, hızlı, yavaş ve rastgele titreşim seçeneklerinden birini kullanarak telefonunuzu masaj aletine dönüştüren uygulama, günün sonunda rahatlamak için kullanılabilir gibi görünüyor. Uygulamayı başlattıktan sonra ana ekrana dokunarak titreşimi başlatabiliyor, tekrar dokunduğunuzda ise durdurabiliyorsunuz. Hız ayarlarını yönetmek için de uygulamanın Ayarlar kısmına gidebilir ve 4 farklı hız seçeneğinden birini kullanabilirsiniz. Uygulama çalışırken, cihazınızın bataryasını daha fazla tüketeceğinden ekran parlaklığını düşürmenizi tavsiye ediyorum. Bunun dışında, uygulamayı başkalarının kullanmasını engellemek için de Şifre Koruma ya da Ekran Kilidi özelliğini kullanabilirsiniz.

iVibe Massager Lite uygulamasından gerçek bir masaj aleti kadar performans bekleyemeyiz, ancak biraz da olsa masaj aleti kullanıyormuş hissine kapılmanız mümkün.

YORUMLAR