Karda Şahin Sürme 3D

Karda Şahin Sürme 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Karda Şahin Sürme 3D, karlı yollarda Şahin marka otomobilimizi kullandığımız eğlenceli bir oyun.

Karda Şahin Sürme 3D adından da anlaşıldığı gibi karlı yollarda Şahin marka otomobilimizi kullanmaya çalıştığımız bir oyun. Tamamen ücretsiz olarak indirilebilen bu oyun hem tabletler hem de akıllı telefonlarımız üzerinde sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor. Herhangi bir takılma veya düşük performans sergilemeyen oyun, özellikle araba meraklılarını cezbedecek detaylarla dolu.

Oyunda gerçekçi bir sürüş deneyimi tarafından karşılanıyoruz. Simülasyon oyunu olduğunu iddia eden pek çok oyundan daha iyi sonuçlara imza atan Karda Şahin Sürme 3D'de büyük bir şehir yer alıyor. Şehrin bu tasarımı aracımızı kısıtlı alanlarda sürmekten ziyade daha geniş bir yüzölçümü üzerinde kullanmamızı sağlıyor.

Aracımızı kontrol etmek için ekran üzerinde yer alan direksiyon, gaz ve fren pedallarını kullanıyoruz. Daha önce bu tarz bir oyun oynamamış kişiler bile bu oyunu rahatlıkla oynayabilir. Gerçekçi bir sürüş simülasyonu arıyorsanız ve bu aktiviteyi efsanevi Şahin marka otomobillerle yapmak istiyorsanız Karda Şahin Sürme 3D tam da aradığınız oyun.

YORUMLAR