Kong

Kong
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kong, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir GIF oluşturma uygulaması.

Kong, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir GIF oluşturma uygulaması olarak tanıtıldı.

Tamamen ücretsiz olarak indirdiğimiz bu uygulama sayesinde ilginç GIF'ler oluşturabiliyor ve bu görüntüleri sosyal çevremizle paylaşabiliyoruz.

Uygulama mümkün olduğunca sade ve kullanıcıların işini kolay kılacak bir şekilde tasarlanmış. Teknik konulara girmeden basitçe GIF oluşturabiliyoruz. Hatta bu GIF'lere sunulan filtrelerden istediğimizi ekleyerek görünümlerini değiştirebiliyoruz.

GIF'leri daha ilginç bir hale getirmek için metin ekleme şansına sahibiz. Bu sayede GIF üzerinde anlatmak istediğimizi daha açık bir şekilde ifade edebiliyoruz. Metinleri dilediğimiz gibi ayarlayabiliyoruz.

Başta da belirttiğimiz gibi GIF'lerimizi arkadaşlarımızla paylaşabiliyoruz. Kong'ta, Twitter ve Facebook gibi paylaşım platformları için destek sunuluyor. İlginç bir kullanım deneyimi vaat eden Kong, sıradışı GIF'ler oluşturmak için ideal bir uygulama.

YORUMLAR