KromacelliK

KromacelliK
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Basit grafiklerle derin bir dünyaya doğru yolculuk almak isteyenlere mikropların dünyasını gösteren KromacelliK başarılı bir mobil oyun.

Minimalist oyunlardan hoşlananlara yeni bir soluk getirecek olan KromacelliK isimli bu aksiyon beceri oyununda mikropların dünyasına iniyoruz. Görevin tanımı basit: Pikselli dünyayı keşfedip farklı güçler elde etmeniz gerekiyor. Böylece farklı yerlere de geçiş yapmanız mümkün olacak. Kimi zaman tehlikeli rakiplerden kaçınmanız gerekirken bazen de bunların gücünden faydalanıp yeni alanları sizin için açmalarını sağlamanız gerekiyor.

BulkyPix tarafından yapılan bu Android oyunun ambiyans müzikleri ve hesaplı fiyatı, mobil cihazlarda sıradışı bir oyun arayanlara eşsiz bir fırsat sunuyor. İç organlar arasında geçen oyun yolculuğunuzda hayretler uyandıran dünyalar ve yenilikçi oyun kotrolleri sizin keşfetmenizi bekliyor olacak. Retro grafiklerle oluşturulmuş olan bu renkli dünta farklı çeşit bir sürü mikrop ile temasa geçmenizi sağlıyor. Farklı hücrelere bağlanarak onları doğru çıkış yollarına ulaştırmaya çalıştığınız bu oyunda virüslere veya tuzaklara karşı tetikte olmanız gerekiyor.

Virüslerle savaşabilmek için size eşlik edecek hücrelerden faydalanmanız gerekiyor. Bu hücreler sizin için bir silah görevi görecektir. Kelimenin tam anlamıyla hücrenin getirdiği güçle virüslere ateş ediyorsunuz. Metroidvania esintileri olan sade bir oyun arıyorsanız hesaplı bir fiyata sunulmuş olan bu oyunu kaçırmamalısınız!

YORUMLAR