Lidow 3.4 (Android)

Lidow

3.4
Lidow
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lidow uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdaki fotoğraflarınızı hiç olmadığı kadar güzel görünür bir hale getirebilirsiniz.

Lidow uygulaması, Android kullanıcıları için hazırlanmış bir fotoğraf editörü olarak karşımıza çıktı ve içerisindeki pek çok özelliği ücretsiz olarak sunmasıyla fotoğraf meraklılarının dikkatini çekecektir. Hem kolay arayüzü hem de hızlı çalışan yapısıyla denenmesi gereken uygulamanın sahip olduğu özelliklere kısaca bir değinelim.

Lidow’un sahip olduğu kırpma olmadan kare fotoğraf üretme kabiliyeti, Instagram üzerinde paylaşmayı düşündüğünüz fotoğraflarınızın kırpılmadan kare fotoğraflar haline getirilmelerini sağlıyor ve böylece pek çok kullanıcının Instagram’da şikayetçi olduğu bir durumdan kolaylıkla sıyrılabiliyorsunuz. Hatta isterseniz uygulama içerisindeki çok sayıda renk filtresini kullanarak Instagram’a fotoğrafınızı gönderebilir ve oradan da hiç bir değişiklik yapmadan fotoğraf paylaşımı gerçekleştirebilirsiniz.

Blur, ayna efekti, ışık yansımaları, ton değişimleri, lens flare ve çeşitli efektlere de ev sahipliği yapan Lidow, böylelikle kullanıcıların genel anlamda en güzel görünen resimleri elde etmelerini sağlayabiliyor. Tabii ki burada esas sınırın kendi yaratıcılığınız olduğunu da belirtmek gerek.

Sadece efektler ve filtreler değil, aynı zamanda parlaklık, kontrast, doygunluk ve keskinlik gibi çok sayıda ayarı da değiştirmenize izin veren Lidow, böylelikle kötü görünen fotoğrafların bile bir şekilde mucizeler haline dönüştürülmelerine yardımcı oluyor.

Gereken tüm değişiklikler tamamlandıktan sonra fotoğrafınızı sosyal ağ hesaplarınız, iletişim uygulamalarını ve arkadaşlarınızla paylaşabilmek için kullanabileceğiniz tüm seçenekler uygulamada mevcut. Hatta paylaşımdan hoşlanmayanlar telefonlarının dahili hafızasına yahut mevcutsa SD kart üzerine de kayıt işlemini gerçekleştirebiliyorlar.

Yeni ve kolay kullanılır bir fotoğraf filtreleme ve efektlendirme uygulaması arayan kullanıcıların göz atmaları gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR