Life360 6.1.1 (Android)

Life360

Life360
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Life360 uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan diğer aile bireyleriniz ile kolayca iletişim kurabilirsiniz.

Life360 uygulaması, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ve aile bireylerinizin kolayca takibini yapabileceğiniz ücretsiz bir uygulama. Hem Android hem de iOS sistemlerde bulunması nedeniyle farklı cihazlar kullanan eşinizi veya çocuklarınızı da Life360 ağınıza katabiliyorsunuz. Kolay kullanılır arayüzü sayesinde diğerlerinin uygulamayı öğrenmesi de oldukça kolay olacaktır ve çocuklarınızın okula gidip gitmediğinden tutun da eşinizin işten gelip gelmediğine kadar onlarca bilgiyi çok kolay bir şekilde elde edebiliyorsunuz.

Uygulamadaki ağa katılan tüm aile bireyleri GPS vasıtasıyla anlık olarak takip ediliyor ve uygulama içerisinde yer alan haritada gösteriliyor. Böylece aile bireylerinin iletişimi daha kolay hale geliyor ve pek çok konuda arama veya mesaj gönderme ihtiyacı sona eriyor. Tabii ki sadece aileler değil sıkı bir şekilde bağlı olan arkadaşlar ya da takımlar da uygulamadan faydalanabiliyorlar.

Tabii ki sadece kişilerin birbirinden haberdar olması amacıyla değil, aynı zamanda çalınan telefonların takibi gibi konularda da oldukça faydalı olan uygulama hırsızlardan da bir oranda korunmanıza yardımcı olacaktır.

ABD'de yaşayan kullanıcılar ise uygulamanın canlı yardım seçeneğinden de faydalanabiliyorlar. Böylece siz telefonun başında olmasanız da çocuğunuzun bir yetişkin ile iletişim kurması gerekirse canlı olarak danışmanlar tarafından onlara destek veriliyor. Bilhassa aileler için hazırlanmış en etkili uygulamalardan birisi olduğuna inanıyorum.