Lollicam 1.27 (Android)

Lollicam

Lollicam
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lollicam uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan direkt olarak efektli ve filtreli videolar çekebiliyorsunuz.

Lollicam uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerini kullanarak videolarını renklendirmek, efektlendirmek ve filtrelemek isteyenlerin tercih edebilecekleri video düzenleme uygulamaları arasında yer alıyor. Tabii ki uygulamada yer alan seçeneklerin bu kadarla sınırlı kaldığını da sanmayın, zira onlarca farklı düzenleme seçeneğine sahip olan uygulama, videolarınızı tam da istediğiniz hale getirerek eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacaktır.

Uygulamanın en dikkat çeken yanı, içerisindeki tüm efekt ve uygulamaları videoyu çekerken eklemeye izin vermesi. Böylece önce videoyu çekip daha sonra tüm olanaklardan faydalanmaya çalışmak yerine daha videoyu çekmeden sonucu görebiliyor, çekime başlayarak hepsinin uygulanmasını sağlayabiliyorsunuz.

Lollicam'de sunulan bu olanakları kısaca listelemek gerekirse;

  • Video filtreleri
  • Etiketler ve VFX efektleri
  • GIF yapabilme
  • Sinemagraf hazırlama
  • Her türlü ortama göre renk seçimleri
  • Zaman atlamalı video çekebilme
  • Ön ve arka kamera arasında hızlı geçişler

Uygulamayı kullanarak hazırladığınız eğlenceli ve bol efektli videoları dilerseniz cihazınızın galerisine kaydetmek, dilerseniz de sosyal medya uygulamalarınızı kullanarak kaydetmek mümkün. Böylece anılarınızı tüm arkadaşlarınızla paylaşarak birlikte keyifli anlar yaşayabiliyorsunuz.

Lollicam'de yer alan pek çok efekt, filtre ve etiketin yüz takibi yapabilmesi ise tekrar tekrar konumlandırma yapmanıza gerek bırakmadan en iyi görünümü elde etmenizi sağlıyor. Yeni bir video düzenleme uygulaması arayanların göz atmadan geçmemeleri gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR