Lovoo 2.5.5 (Android)

Lovoo

Lovoo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Konumunuzu kullanarak, yakın çevrenizde bulunan kullanıcılarla sohbet edebilir ve hatta buluşmalar ayarlayabilirsiniz.

Yeni insanlarla tanışmak ya da onlarla buluşmak istiyorsanız, konum tabanlı çalışan Lovoo uygulamasını kullanarak çevrenizdeki insanlara kolayca ulaşabilirsiniz.

Son zamanlarda popülaritesi iyice artan konum tabanlı arkadaşlık uygulamalarından biri olan Lovoo ile GPS yardımıyla, yakınınızda bulunan ve uygulamayı kullanan insanlarla tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Sizin ve karşınızdaki kişilerin tam olarak konumunu göstermeden, sadece aranızdaki uzaklık mesafesini gösteren uygulamada karşınıza çıkan kişilerin fotoğraflarına bakarak onları beğenebilir, eğer o kişi de sizi beğenirse direkt olarak sohbete başlayabilirsiniz. Ayrıca sizinle eşleşen kişilerle de direkt olarak sohbete başlayabilirsiniz.

Yakınınızda bulunan kişileri filtreleme seçeneğiyle birlikte görebileceğiniz uygulamada, sizi beğenen kişileri de ayrı bir kategoride görebilir, siz de onları beğenerek sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Uygulamada karşınıza çıkan kişilerin tüm fotoğraflarını görmek için sizin de en az 3 tane fotoğraf eklemeniz gerekiyor, bu şekilde diğer kullanıcıların tüm fotoğraflarını görebilirsiniz. Lovoo uygulamasının ana ekranında yakınınızdaki insanları görebilir, ortak ilgi alanlarınızın bulunduğu kişileri bulmak için gelişmiş arama sekmesini kullanabilirsiniz. Eğer profilinizin daha çok kişiye ulaşmasını istiyorsanız, belirli bir ücret ödeyerek popüler kişiler listesine profilinizi ekleyebilirsiniz.

YORUMLAR