Maceracı Kuş

Maceracı Kuş
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Maceracı Kuş, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz zorlu bir beceri oyunudur.

Maceracı Kuş, Flappy Bird tadında bir oyun arayanların severek oynayabileceği ve farklı engelleri aşmaya çalışacağı bir beceri oyunu. Kısa süren macerasının ardından geliştiricisi tarafından piyasadan kaldırılan bir oyun olan Flappy Bird, bir zamanlar mobil oyun dünyasını kasıp kavurmuştu. Kendinden sonraki birçok oyunu etkileyen bu yapım, Maceracı Kuş'a da ilham kaynağı olmuş gibi görünüyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerden oynayabileceğiniz bu oyunda eğlenceli bir dünyada maceraya atılıyoruz.

Maceracı Kuş'un oldukça kolay bir oynanışa sahip olduğunu söyleyebilirim. Tek yapmamız gereken kuşu havada tutmaya çalışmak ve önümüze çıkan altınları toplayarak puan kazanmak. Bu topladığımız puanlarla da yeni dünyaların kilidini açıyoruz. Fakat dikkat etmemiz gereken bir nokta var. Kuşu havada tutmak sandığınız kadar kolay olmuyor. Daha önceki deneyimlerimize dayanarak rahatlıkla söyleyebilirim ki basit gibi görünen oyunlar gerçek bir zorluğa sahip.

Özellikleri:

  • HD Grafikler
  • Kolay oynanış
  • Her bölümde farklı engeller
  • 4 farklı dünya

Her yaştan insanın oynayabileceği bir oyun Maceracı Kuş'u ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Zorlu oyunları seviyorum diyorsanız denemenizi mutlaka öneririm.

YORUMLAR