Magic Icecream Inc 1.0.17 (Android)

Magic Icecream Inc

Magic Icecream Inc
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1

  • Üretici

    GZFY Game

Kendi fabrikanızda rengarenk dondurmalar üretebileceğiniz eğlenceli bir oyundur.

Mobil platformda klasik oyunlar arasında kendisine yer bulan ve oldukça geniş bir oyuncu kitlesine sahip olan Magic Icecream Inc, birbirinden lezzetli rengarenk dondurmalar üretebileceğiniz eğlenceli bir oyundur.

Basit ama eğlendirici grafikleri ve keyif verici ses efektleri ile dikkat çeken bu oyunda yapmanız gereken, kendi dondurma fabrikalarınızı kurarak müşterileriniz için yeni tatlar keşfetmek ve ürettiğiniz dondurmaları satarak para kazanmaktır. Fabrikalarda her şey robot makinelerle yapılmaktadır. Çeşitli meyveleri fabrikada işleyerek lezzetli aromalar oluşturabilir ve dondurmalarınıza katabilirsiniz. Meyveler doğrayıcılardan geçerek küçük parçalara ayrılır ve aromasının elde edilebilmesi için suları sıkılır. Daha sonra birkaç işlemden daha geçer ve dondurma olmak için hazır hale gelirler.

Oyunda, yüzlerce farklı hammadde ve bu maddeleri kullanarak üretebileceğiniz onlarca dondurma çeşidi bulunmaktadır. Ürettiğiniz dondurmaları satarak para kazanabilir ve daha fazla dondurma üretmek için harekete geçebilirsiniz.

Android işletim sistemine sahip tüm cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışan ve binlerce oyun sever tarafından keyifle oynanan Magic Icecream Inc, ücretsiz olarak ulaşabileceğiniz eğlenceli bir oyundur.

YORUMLAR