Magic Kinder (Android)

Magic Kinder

Magic Kinder
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Magic Kinder, Kinder sürpriz yumurta oyuncakları kazandıran ücretsiz çocuk oyunları, videolar, masallar içeren Android uygulaması.

Magic Kinder, 3 – 10 yaş arası çocuklara özel mobil oyunlar, çizgi film videolarının yanında hikayeler, boyama kitapları içeren Android uygulaması. Kinder sürpriz yumurta oyuncakları da kazandıran uygulama tamamen ücretsiz ve çocuk dostu arayüze sahip.

Her çocuğun en az bir kere yediği Kinder sürpriz yumurtadan çıkan oyuncakları dijital olarak veren Magic Kinder uygulamasını tablet ve telefonunuzda oyunlara, videolara bakarak zaman geçiren çocuğunuz için gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.

İçerisinde çocuğunuzun eğitsel ve bilişsel gelişimini artıran farklı türde oyunlardan “Magic Kinder Gösterisi”, “Çiftlikteki Dostlarımız”, “Gezegenin Koruyucuları” gibi çocukların ilgisini çekecek; yine yeteneklerini geliştirmeye yönelik eğitimler içeren videolara, Kinder sürpriz karakterlerinin yer aldığı uyku öncesi masallardan yaratıcılık ve hayal güçlerini kullanarak yapacakları çizimlere her şey mevcut.

Türkçe dil desteğiyle gelmemesiyle üzen uygulamada ebeveyn denetimi de unutulmamış. Süre sınırı koymaktan indirme limitine dilediğiniz kısıtlamayı yapabiliyorsunuz.

YORUMLAR