Midnight Castle 1.9.2.681 (Android)

Midnight Castle

Midnight Castle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Midnight Castle, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur.

Midnight Castle, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kayıp eşya bulma oyunudur. Başarılı oyun yapımcısı Big Fish tarafından geliştirilmiş olan bir diğer oyun olan Midnight Castle da yine oynanabilir nitelikte.

Bildiğiniz gibi Big Fish öncelikle bilgisayarlara yönelik oyunlar geliştiren bir firmaydı. Fakat sonradan mobil cihazlar için de pek çok oyun geliştirmeye başladı. Bilgisayarda oynayabileceğiniz oyunları artık mobil cihazlarınızda da oynayabiliyorsunuz.

Kayıp eşya bulma oyunları, bulmaca kategorisinin sevilen alt türlerinden bir tanesi diyebilirim. Bu tarz oyunlarda ekranda karmaşık resim içinden size verilen listedeki eşyaları bulmaya çalışıyorsunuz.

Midnight Castle da yine bu tarz bir oyun. Oyunun konusuna göre gizemli bir kaleye giriyorsunuz ve buradaki sırları keşfetmeye çalışıyorsunuz. Bunun için de kayıp eşyaları bulmanız ve bulmacaları çözmeniz gerekiyor.

Oyunda bulduğunuz her kayıp eşya ile çeşitli eşyalar, zehirler ve panzehirler oluşturabiliyorsunuz. Bunları oluşturdukda daha fazla ödül kazanıyorsunuz ve bunları kullanarak oyunda daha ileri gidebiliyorsunuz.

Oyunun grafikleri de yine Big Fish'in diğer oyunlarında olduğu gibi gayet başarılı diyebilirim. Eğer kayıp eşya oyunlarını seviyorsanız ve bulmacaları çözmek hoşunuza gidiyorsa bu oyunu indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR