Mitosis 1.5.6 (Android)

Mitosis

Mitosis
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mitosis, son zamanlarda popüler olan top yeme oyunu Agar.io'nun benzeri olan ücretsiz bir Android oyunu.

Mitosis, son günlerde web üzerinde popüler olan ve ardından hemen mobil dünyaya taşınan Agar.io oyununun kopyalarından bir tanesi.

Oyun yapısı, oynanış ve görünüş itibariyle neredeyse Agar.io ile aynı olan Mitosis, Android telefon ve tablet sahipleri tarafından ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Küçücük bir topu kontrol ederek başlayacağınız oyunda, ya oyun alanındaki minik ve renkli topları yiyerek büyüyorsunuz ya da boyutu sizin topunuzdan daha ufak olan rakiplerinizi yutarak büyüyorsunuz. Fakat rakiplerinizle dalaşmanın sonu kötü de bitebiliyor. Bu nedenle büyük bir top olup sunucu üzerindeki en güçlü oyuncu olmak istiyorsanız çok dikkatli olmalısınız. 1 saniyelik bile dalgınlık size pahalıya patlayabiliyor.

Oyunda kontrol ettiğiniz top ne kadar ufaksa o kadar hızlı hareket ediyorsunuz. Büyüdükçe hızınız düşüyor fakat rakipleriniz için oluşturduğunuz tehlike oranı da tam tersine artıyor.

Oynadıkça daha da bağımlısı olacağınız Mitosis'i indirip Agar.io oyununu Android cihazlarınız üzerinde oynama keyfini yaşayabilirsiniz.

YORUMLAR