Mobio TV

Mobio TV
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mobio TV, Android telefon ve tabletinizde ücretsiz kullanabileceğiniz televizyon uygulamasıdır.

Gerek operatörlerin gerekse de internet servis sağlayıcıların kendi televizyon uygulamaları bulunsa da zengin içeriğe ve yayın kalitesine rağmen birçok paketin yer alması ve de paketlerin fiyat etiketi yüzünden pek çok kullanıcı sıcak bakmıyor ve alternatiflere yöneliyor. Android cihaz sahipleri için ücretsiz sunulan Mobio TV uygulaması da bunlardan biri.

Android telefon ve tabletinizde kullanabileceğiniz Mobio TV, tabii ki popüler firmaların ücretli tv uygulamalarının kalitesinde değil ancak ücretsiz olmasına rağmen oldukça başarılı. Ücretsiz olduğundan tahmin edeceğiniz üzere reklamlar içeren (Reklamlar yayın ortasında çıkmadığından ve de bir kere dokunduktan sonra bir daha görünmediğinden problem olmuyor.) ve de yüksek kalitede yayın sunmayan uygulamada 130’dan fazla tv kanalı bulunuyor. (İzleyemediğiniz kanalı doğrudan uygulama üzerinden geliştiriciye bildirebiliyorsunuz.)

Uygulamanın arayüzü modern olmasa da tv izlerken ihtiyaç duyacağınız tüm seçenekleri içeriyor. Yayın atlamak, ses açıp kapatmak, yayın akışını görmek için ekranın sağ tarafına yerleştirilmiş butonları, yayın kalitesini ayarlamak ve canlı yayını durdurmak için üstteki butonları kullanıyorsunuz.

Uyku modu seçeneğinin de bulunduğu uygulama ücretsiz kategorisinde en iyi tv uygulaması. Bedava tv izleme uygulaması arıyorsanız Mobio TV iyi bir seçim olacaktır.

Not: Uygulama mağazadan kaldırılmıştır. moTV'yi Android telefonunuza ücretsiz indirerek mobilde tv keyfini sürebilirsiniz.

YORUMLAR