MSN Sports 1.1.0 (Android)

MSN Sports

MSN Sports
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MSN Spor farklı spor dallarında meydana gelen gelişmeleri takip edebileceğiniz kapsamlı bir uygulama.

MSN Spor uygulaması, spor dünyasını yakından takip etmek isteyen Android cihaz sahiplerinin mutlaka kullanmaları gereken uygulamalardan bir tanesi. Ücretsiz olarak indirilebilen bu uygulama sayesinde NFL, NBA, MLB, NHL, PGA, NASCAR, Formula 1, tenis, kriket ve uluslararası futbol müsabakalarını takip edebileceksiniz.

MSN Spor uygulamasını kullanarak ilgilendiğiniz takımların puan durumlarına, haberlerine ve en son gelişmelerine mobil cihazınız üzerinden nerede olursanız olun erişim sağlayabilirsiniz. Elbette bunu yapabilmek için internet bağlantınızın olması gerekiyor.

Bana göre uygulamanın en iyi tarafı tamamen kişiselleştirilmiş içerikler sunması. İlgilenmediğiniz içerikler yerine tamamen istediğiniz içeriklere ulaşmayı kolaylaştıran yapısı kesinlikle övgüyü hak ediyor. Fox Sports, USA Today Sports, ESPN gibi spor dünyasının önde gelen ajanslarından derlenen haberler kullanıcıların daima güvenilir içeriklere ulaşmasını garantiliyor.

Eğer siz de spora mraklıysanız ve bu camiada meydana gelen gelişmeleri sıkı bir şekilde takip etmek istiyorsanız MSN Spor'u mutlaka deneyin.