Must Deliver 1.0.9 (Android)

Must Deliver

Must Deliver
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Must Deliver bağımlılık yapıcı bir mobil aksiyon oyunudur

Must Deliver kısa süre içerisinde bağımlılık yapmayı başarabilen oldukça eğlenceli bir mobil aksiyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Must Deliver'da ilginç bir zombi hikayesi konu alınıyor. Zombi hikayelerinde klasik olduğu üzere nerden geldiği bilinemeyen bir virüs insanları zombilere çevirmiştir. Şehirler zombiler tarafından istila edilince hayatta kalan insan sayısı giderek azalmıştır. Fakat neyse ki Must Deliver'da bu zombi virüsüne karşı bir panzehir bulunmuştur. Geriye kalan iş ise bu panzehiri hayatta kalan insanlara dağıtmaktır. İşte biz de oyuna bu noktada dahil oluyoruz ve hayatta kalan insanlara panzehiri dağıtmak için mücadele ediyoruz.

Must Deliver'da temel amacımız kahramanımız sürekli koşarken onun zombilerden kurtulmasına yardımcı olmak. Bu iş için sağa veya sola kaçabiliyoruz. Oyun gayet kolay bir şekilde oynanabiliyor; kahramanımızı yönetmek için sağa veya sola doğru parmağımızı sürüklememiz yeterli. Zombilerden kaçtıkça kontrol noktalarından geçiyoruz ve puan kazanıyoruz. Ayrıca oyunda kahramanlarımız süper yeteneklere de sahipler. Bu yetenekleri kullanarak zombileri yok edebiliyoruz.

8 bit retro tarzda sevimli grafiklere sahip olan Must Deliver içerisinde puan kazandıkça yeni kahramanların kilidini açabiliyoruz. Oyunda çok sayıda kahraman seçeneği bizi bekliyor.