My Bracelets

My Bracelets
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My Bracelets, kendinize birbirinden güzel ve farklı desenlerde bileklikler yapmanıza yardımcı olacak olan başarılı bir Android uygulama.

My Bracelets, Android telefon ve tablet sahiplerinin kullanabileceği bir bileklik yapma simulasyonudur. Ücretsiz olarak sunulan uygulama sayesinde bayanlar kendilerine hem el bilekliği hem de ayak bilekliği tasarlayabiliyorlar.

Eğer el işlerine merağınız varsa bu uygulama ile bir çok güzel bileklik modeli tasarlayıp daha sonra gerçeğini yapabilirsiniz. 6 farklı türde bileklik yapabileceğiniz uygulama yurt dışındaki kadınlar arasında olduköa popüler durumda. Malesef Türkçe desteği olmayan uygulamanın, kullanımı basit olduğu için dil desteği olmadan da rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

Uygulama ile hazırladığınız bileklik tasarımlarını kaydederek daha sonra düzenleyebilir yada bitirdiğinizde arkadaşlarınız ile hemen paylaşabilirsiniz. Uygulamanın en güzel yanlarından bir tanesi ise farklı bileklik modelleri tasarlamnıza yardımcı olacak olan YouTube eğitim videoları sunması diyebilirim. Böylelikle bu alanda beceriniz olmasa bile zaman içerisinde öğrenerek siz de kendi bilekliklerinizi geliştirip daha sonra oluşturabileceksiniz.

Bayanlara özel geliştirilen bu uygulamayı hemen ücretsiz olarak indirip hem kendiniz hem de sevdikleriniz için bileklikler tasarlayın ve daha sonra gerçeğini yaparak dostlarınıza hediye edin.

YORUMLAR