myChat

myChat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

myChat uygulaması ile sevdiklerinizle ücretsiz olarak mesajlaşabilir, görüntülü ve sesli aramalar gerçekleştirebilirsiniz.

myChat, sevdiklerinizle ücretsiz olarak hem yazılı hem de görüntülü sohbetler gerçekleştirebileceğiniz, fotoğraf ve videolarınızı paylaşabileceğiniz bir mobil uygulamadır. Üstelik uzun kayıt işlemi ile uğraşmadan sadece telefon numaranızı girerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tüm e-posta servislerine tek bir yerden erişme kolaylığı sunan myMail uygulamasının geliştiricisi tarafından sunulan myChat ile aile ve arkadaşlarınızla dilediğiniz an dilediğiniz yerde hiçbir ücret ödemeden doyasıya sohbet edebilirsiniz. Sınırsız mesajlaşma, yüksek kalitede görüntülü sohbet ve sınırsız ve istenilen uzunlukta sesli aramalar (Uluslararası aramalar dahil) myChat ile bedava. Tabii ki kelimelerin yeterli olmadığı hallerde kullanılan surat ifadeleri, fotoğraf ve video gönderme de mevcut.

myChat, popüler sohbet uygulamaları WhatsApp , Telegram Messenger gibi çalışmakta. Uygulamayı kullanmaya başlamak için tek yapmanız gereken telefon numaranızı girmek. Sonrasında gelen onay kodunu da girdiğinizde sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Kayıt işlemi telefon numarası ile olduğundan rehberinizde myChat kullanan arkadaşlarınız doğrudan kişi listenize ekleniyor. Bu da arkadaşlarınızı tek tek ekleme derdinden sizi kurtarıyor.

Hiçbir rahatsız edici reklam içermeyen myChat, ücretsiz mesajlaşma, arama ve görüntülü sohbet etme imkanı tanıyan yeni ve popüler bir iletişim uygulaması.

YORUMLAR