Oduncu

Oduncu
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Oduncu, çıkacağınız tehlikeli macerada yol üzerindeki tüm odunları toplamaya çalışacağınız ve saldırgan örümceklerden kaçacağınız heyecan dolu bir Android oyunu.

Oduncu, Minecraft oynayanlara oldukça tanıdık gelecek bir mobil macera oyunu. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyundaki amacınız, yol üzerindeki tüm odunları toplayuarak odunlukta biriktirmek. Tabi oyunda siz odun toplmaya çalışırken önünüze çıkacak olan örümcek ve robotlar var. Bu vahşi ve tehlikeli yaratıkları öldürerek onlardan kurtulmanız gerekiyor. Yoksa yanıyorsunuz ve oyun en başa dönüyor.

Kaliteli grafikleri ve kolay oynanışı ile öne çıkan oyun bölümler halinde tasarlanmış. Bölümleri bitirdikçe bir diğerine girebiliyorsunuz. Ayrıca bölümler ilerledikçe zorluk seviyesi de artıyor.

Oyunda kontrol ettiğiniz kontrol ettiğiniz oduncunun elinde balta var. Bu balta sayesinde size saldıran robot ve örümceklere karşılık vererek onlardan kurtulabilirsiniz. Odun toplama ve saldırganlarda kurtulma dışında yürümesi bile zor alanlardan geçmeniz gereken oyun sayesinde oldukça eğlenceli vkit geçirebiliyorsunuz. Deneme dışında farklı mobil oyunlar oynamayı sevmeyen bir yapıda olmama rağmen, Oduncu'yu keyifle oynadım.

Mobil oyunlardan beklentiniz çok üst düzeylerde ise bu oyunu tavsiye etmiyorum. Fakat eğlenmek ve boş zaman öldürmek isteyenler için en ideal oyunlardan bir tanesi diyebilirim. Android telefon veya tabletiniz varsa Oduncu'yu ücretsiz olarak indirerek oynayabilirsiniz.

YORUMLAR