OriLand2

OriLand2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

OriLand2, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir serbest stil macera oyunudur.

OriLand2, son zamanlarda öne çıkan yerli yapımlardan biri ve serbest stil macera oyunu olmasıyla dikkat çekiyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletleriniz üzerinden oynayabileceğiniz oyunda, birbirinden farklı engellerle karşılaşacak ve kendinizi geliştirerek bir adım önde olmaya çalışacaksınız. Her yaştan insanın keyifli vakit geçirebileceğini bu oyuna biraz daha yakından bakalım.

OriLand2 oyununu birkaç arkadaşım önerince bakmak istedim. Yerli yapımlar son dönemde gerçekten büyük atağa kalktı ve başarılı sonuçlar alarak uluslararası arenada adından söz ettirir hale geldi. Bu oyun nezdinde şimdilik büyük konuşmak için erken fakat oynanışı ve grafikleriyle gerçekten iyi olduğunu söylemeliyim. 24 farklı seviyede birbirinden değişik canavar ile karşılaşıyoruz ve bu macerada canavarları öldürmek için zıplamamız yeterli oluyor. Topladığımız coin'ler ise bir sonraki seviyeye geçmek için bize yardımcı olacak. 

Ayrıca, OriLand2'de oyununuzu yarıda kesen reklamlarında esamesi okunmuyor. Bunun yerine oyun içerisine yerleştirilen reklamlardan kaçarak kurtulmalısınız. Oyunun tamamen ücretsiz olduğunu da belirtmeden geçmeyelim. Denemenizi mutlaka öneririm.

YORUMLAR