Photo Wall FX Live Wallpaper (Android)

Photo Wall FX Live Wallpaper

Photo Wall FX Live Wallpaper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Photo Wall FX Live Wallpaper kendinize özel canlı duvar kağıtları yaratmanızı sağlayan bir uygulamadır

Photo Wall FX Live Wallpaper kendi fotoğraflarınızı kullanarak oluşturacağınız fotoğraf kolajı çalışmalarını kullanarak kendinize özel duvar kağıtları oluşturmanıza yardımcı olan bir canlı duvar kağıdı uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Photo Wall FX Live Wallpaper mobil cihazınızı tamamen size özel hale getirirken şık bir görünüm kazanmasını da sağlıyor. Photo Wall FX Live Wallpaper ile kendi canlı duvar kağıdınızı oluşturabilmeniz için uygulama içerisinden fotoğraf galerinizdeki fotoğraflara göz atıyorsunuz ve beğendiklerinizi seçerek bir araya topluyorsunuz. Bu fotoğrafların nasıl bir arada gösterileceğini çerçeve kalıplarından biriin seçerek belirleyebiliyorsunuz. Photo Wall FX Live Wallpaper fotoğraflarınızı animasyon şeklinde gösteriyor ve ana ekranınızda kolaj çerçevesi içerisindeki fotoğrafların otomatik değişmesini sağlıyor.

Photo Wall FX Live Wallpaper ile seçtiğiniz fotoğraflara özel fotoğraf efektleri ve filtreleri de uygulayabiliyorsunuz. Ayrıca bu özel fotoğraf kolajlarınızı sosyal medya hesaplarınızda da paylaşabiliyorsunuz. Hazırladığınız kolajları tam ekran şeklinde görüntüleyebilmeniz de mümkün.

Photo Wall FX Live Wallpaper cihazınızın pil ömründe ciddi bir düşüş yaşamadan kullanabileceğiniz bir canlı duvar kağıdı uygulaması olarak öne çıkıyor.

YORUMLAR