Powerboat Racing 3D 1.1 (Android)

Powerboat Racing 3D

1.1
Powerboat Racing 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Powerboat Racing 3D, Android telefon ve tablet sahibi kullanıcıların ücretsiz olarak oynayabileceği adrenalin dolu ve eğlenceli bir yarış oyunudur.

Powerboat Racing 3D, hız tutkunu oyuncuların oynayabileceği en iyi sürat motoru oyunlarından bir tanesidir. Deniz üzerinde arkadaşlarınız ile yarışarak onları geçmeye çalışacağınız bu oyunda oldukça heyecnalı dakikalar geçirebilirsiniz.

Muhteşem grafikler ile bir araya getirilen etkileyici ses efektleri sayesinde daha da heyecanlı hale gelen oyundaki amacınız sürat tekneniz ile tüm rakiplerinizi geçerek yarışı birinci tamamlamak. Nehir ve göllerde geçen yarışlarda teknenizin kontrolünü rahat bir şekilde sağlayarak en yüksek hıza ulaşabilirsiniz.

Bir arabayla görmenin neredeyse imkansız olduğu saatte 400 km gibi yüksek hızlara ulaşabileceğiniz sürat teknesi oyununda birbirindne farklı 8 etap ve 40 bölüm bulunmaktadır. Yarışları kazanarak altın toplayabilir ve bu altınlar ile daha hızlı ve daha güölü yeni sürat tekneleri alabilirsiniz. 4 oyuncuya kadar çoklu oyunculu oynanan oyunun oynanışı oldukça gerçekçi.

Tekneniz ile hızlanmak için ekranın sağ altında bulunan gaz tuşuna, yavaşlamak için ekranın sol altında bulunan fren tuşuna basmanız gerkemektedir. Eğer hız tutkunuz varsa ve bu tutkuyu bir nebze olsun oyunlar üzerinde dizginlemek istiyorsanız, Powerboat Racing 3D'yi Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirmelisiniz.