Racing Royale (Android)

Racing Royale

Racing Royale
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Racing Royale mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Racing Royale oyunculara heyecanlı bir drag yarışı tecrübesi sunan bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Racing Royale'de sokak yarışlarına katılıyoruz. Oyundaki yarışlarda viraj olmayan düz yollarda bitiş çizgisinden ilk geçen araç olmaya çalışıyoruz. Yarışlara başlarken iyi bir kalkış yapmamız gerekiyor, bunun içinde devir göstergesine bakıyoruz ve doğru oranda gaz vermeye çalışıyoruz. Kalkış yaptıktan sonra da vites değiştirirken doğru zamanı yakalamak için çabalıyoruz. Eğer iyi bir kalkış yapar, doğru zamanda vites yükseltirsek yarışı kazanabiliyoruz.

Racing Royale'e kart oyunu öğeleri de eklenmiş. Yarışlar sırasında kullanabileceğiniz kartlar size avantaj sağlayabiliyor. Örneğin; kartlarla aracınız nitro kullanarak hızlanabiliyor veya kartlardan çıkan silahları aracınıza monte edebiliyor, rakibinize ateş ederek onu yavaşlatabiliyorsunuz.

Racing Royale hem tek başınıza oynayabileceğiniz, hem de internet üzerinden diğer oyunculara karşı yarışabileceğiniz bir mobil yarış oyunu. Racing Royale'in güzel grafiklere sahip olduğu söylenebilir.