Redub

Redub
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Redub videolara kendi seslendirmelerinizi eklemenizi mümkün kılan bir video düzenleme uygulamasıdır

Redub kendi videolarınıza veya popüler videolara dublaj yapma konusunda size yardımcı olacak bir mobil video düzenleme uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir dublaj uygulaması olan Redub temel olarak size bir video altındaki sesleri değiştirme ve kendi seslendirmelerinizi videolara ekleme işi için pratik bir çözüm sunuyor. Redub ile yaratacağınız videolar sayesinde komik kısa videolar oluşturabilir, arkadaşlarınıza ilginç şakalar hazırlayabilirsiniz. Bu iş için kendi telefonunuzda veya tabletinizde kayıtlı videoları kullanabileceğiniz gibi uygulama içerisinde yer alan ve oldukça popüler olan video önerilerini de tercih edebilirsiniz.

Redub sadece videolara dublaj eklemenize izin veren bir uygulama değil. Redub içerisinde çeşitli video düzenleme araçlarıyla birlikte geliyor. Bu sayede videonuzun görünümünü de tercihlerinize göre değiştirebiliyorsunuz. Siyah beyaz, sepya gibi klasik video filtreleme se.eneklerinin yanısıra retro tarzdaki video filtreleri de Redub içerisinde kullanıcıları bekliyor.

YORUMLAR