Retro Toros Racing 1.2 (Android)

Retro Toros Racing

1.2
Retro Toros Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Retro Toros Racing, Android cihazlarında farklılık arayan oyuncuların eğlenceli vakit geçirebileceği bir oyundur.

Retro Toros Racing, klasik araba oyunlarından sıkılan kullanıcıların eğlenceli vakit geçirebileceği bir yapım. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden rahatlıkla oynayabileceğiniz oyunda, dilerseniz zorluklarla baş etmeye çalışacak veya 1990'lı yıllara damga vurmuş Toros ile bir futbol sahasında gol atmaya çalışacaksınız. Eğlenceli bir oyun olan Retro Toros Racing'e biraz daha yakından bakalım.

Öncelikle grafikler ve oynanıştan bahsedelim. Grafiklerin pek iyi olduğunu söyleyemem fakat Toros modellemesi gayet başarılı bir şekilde tasarlanmış. Toros ruhu denen bir şey varsa eğer çok güzel yansıtılmış. Oynanış ise oldukça basit. Oyuna girdikten sonra Theme bölümüne gelerek Toros model arabamızı kendimize göre kişiselleştiriyoruz. Burada birçok renk seçeneği bulunuyor, dilediğinizi seçebilirsiniz. Kaydedip çıktıktan sonra artık oyuna başlayabiliriz.

Oyunda 4 farklı mod bulunuyor. Sırasıyla Arcade Modu, Parking Modu, Exciting Modu ve Cliff War Modu. Arcade modu kendi içinde 2'ye ayrılıyor. Birinden sıkılıp diğerine geçebilirsiniz. Parking modu gözlemlediğim kadarıyla bir hayli zor. Toros'unuzu kontrol ederken dikkatli olmanızı öneririm. Exciting modunda ise dikkatimi çeken Goal, Goal, Goal bölümü oldu. Bir futbol sahası düşünün ki içinde Toros olsun ve karşı kaleye gol atmaya çalışsın. Bu bölümde oldukça eğleneceğinizi düşünüyorum.

Biraz farklılık arayan ve ilginç oyunlara şans vermek isteyenler Retro Toros Racing oyununu ücretsiz olarak deneyebilirler. Bir Türk geliştirici tarafından yapılmış olması da ayrı güzel. Alternatif arayanların beğeneceğini düşünüyorum.

YORUMLAR