Reuters Sports Reel

Reuters Sports Reel
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Reuters Sports Reel kaliteli spor fotoğrafları sunan bir mobil uygulamadır.

Reuters Sports Reel kullanıcılara farklı spor dallarından yakalanmış oldukça yüksek kaliteli profesyonel spor fotoğrafları sunan bir mobil uygulamadır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Reuters Sports Reel ilk olarak Brezilya'da düzenlenen  Dünya Kupası'nın ardından ortaya çıkmış bir fikrin geliştirilmiş hali. Reuters Sports Reel temel olarak futbol, tenis, Formula 1 gibi spor dallarında yakalanmış eşsiz kareleri bir araya topluyor ve kategoriler halindek ullanıcılara sunuyor. Bu fotoğraflar Reuters'in profesyonel fotoğrafçıları tarafından dünya çapındaki etkinliklerde çekiliyor. Uygulama içerisinde İngiliz Premier Ligi, Amerika Açık, Tour de France gibi etkinliklerden fotoğraflar bulabilirsiniz.

Reuters Sports Reel içerisinde fotoğraflar kategoriler halinde toplanmakta. Bu kategorilere göz atabileceğiniz gibi en çok ilgi gören popüler fotoğraflara da hızlıca göz atabiliyorsunuz. Hoşunuza giden fotoğrafları favorilerinize ekleyebilir ve kolayca Facebook ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşabilirsiniz.

Reuters Sports Reel eğer spora ilgi duyuyorsanız hoşunza gidebilecek bir mobil uygulama olarak öne çıkıyor.

YORUMLAR