Run Rob Run

Run Rob Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Run Rob Run, Android cihazlar için ücretsiz olarak tasarlanmış renkli grafikleri ve eğlenceli diyaloglarıyla oldukça zor olan bir sonsuz koşu oyunudur.

Başkanı korumak için koşturmak şüphesiz zor iş, ancak Rob için bu durum sizin yardımınızla oldukça eğlenceli hale geliyor. Run Rob Run, koruma olarak görevli Rob'ı yönettiğimiz bir sonsuz koşu oyunu. Peki onu özel kılan özellikler nedir? Rob'un şişman olması veya sade grafikleri değil, oyunun başlı başına klasik sonsuz koşu türünden farklı olması.

Çatılardan çatılara atlayarak inanılmaz zorlayıcı engelleri atlatmanız, bir şekilde de susuzluğunuzu doyurmanız gerekli. Rob biraz iri bir arkadaş olduğundan onu yönetmekte sandığınızdan daha zor oluyor. Tek dokunmayla kontrol sağladığınız oyunda zıplamak için önce parmağınızı ekranda belirli bir süre tutmanız gerekli. Bu da işi bambaşka bir boyuta taşıyor. Yapımcılar oyunu öyle güzel tasarlamışlar ki ilk oynayışta diğer sonsuz koşu oyunlarından farkını anlayacaksınız. Başta ilginç gelebilmesi aslında oyunu tetikleyen en büyük faktör oluyor.

Run Rob Run'ı ilk yüklediğimde deneme amaçlı başına oturdum ve oyunu tam 2 saat aralıksız bir şekilde oynamışım. Zaman nasıl geçti, ben ne yaptım bilmiyorum ancak oyunun yüksek derecede bağımlılık yapabileceğini söylemekte fayda var. Özellikle klasik sonsuz koşu oyunları da hoşunuza gidiyorsa Run Rob Run'a bayılacaksınız.

Basit grafiklerle süslendirilmiş oyun oynanışı inanılmaz kolaylaştırıyor. Tek yapmanız gereken oyunda yüksek skor sahibi olmak istiyorsanız reflekslerinizi geliştirmeniz, Run Rob Run tam bir refleks ölçer olarak sonsuz koşu oyunlarında zorluğun sınırlarını aşıyor.

Oyunda ekstra özellikler olarak açılabilir kostümler yer alıyor. Bunun önce belirli bir deneyim puanı kazanmalısınız. Daha sonra bu puanlarla kostümleri satın alabiliyorsunuz. Oynayışınızı renklendirmek isterseniz bu kostümlere göz atabilirsiniz.

Run Rob Run sonsuz koşu oyunlarına farklı bir kimlik kazandıran, mutlaka denenmesi gereken eğlenceli bir oyun.

YORUMLAR