Şahin Honda Drift

Şahin Honda Drift
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Şahin Honda Drift her biri kendi hayran kitlesine sahip ikonik araçları içeren, eğlenceli bir drift oyunudur.

Şahin Honda Drift adından da anlaşılacağı üzere temel olarak drift sporu üzerine yoğunlaşan bir oyun. Oyunun isminde sadece Şahin ve Honda olması sizi yanıltmasın; drift yapmak için seçebilecğeiniz çok sayıda farklı araç mevcut. Ferrari, Bugatti, BMW bu markalardan sadece birkaçı. Dilediğinizi seçerek drifte başlayabilirsiniz.

Oyunda yer alan araçlar üzerinde çeşitli modifikasyonlar yapma şansına sahipsiniz. Rengini değiştirebilir, yeni jant takabilir ve aracınızı yere basabilirsiniz. Son dönemlerin popüler korna melodilerinden olan Godfather korna sesi de oyunda yer alan detaylar arasında. Elbette bu korna en çok Şahin’e yakışıyor.

Şahin Honda Drift’te yer alan kontroller son derece kolay kullanım özelliklerine sahip. Ekranın sağ tarafında yer alan direksiyonu kullanarak aracı yönlendirebilir, solda yer alan pedallarla ise hareket ettirebilirsiniz. Bu bölümde bir de el freni yer alıyor. Drifte başlamak istediğinizde bu kolu çekmeniz yeterli oluyor.

Oyunun grafik kalitesi çok iyi değil. Daha iyi modellemelerle popülaritesini artırabilir ve daha çok kullanıcıya ulaşabilir. Yine de oyun keyifli bir çizgide ilerliyor.