Seashine 1.0.0 (Android)

Seashine

Seashine
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Seashine, bugüne kadar benzerine zor rastladığımız bir macera oyunu olarak öne çıkıyor.

Seashine, Android tablet ve akıllı telefonlarımıza ücretsiz olarak indirip keyifle oynayabileceğimiz bir macera oyunu. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyun gerek grafikleri gerekse oynanışıyla mobil oyunseverlere bambaşka bir deneyim yaşatacağa benziyor.

Oyunda pek güçlü olmayan ve tehlikelere karşı savunmasız olan bir denizanasının kontrolünü ele alıyoruz. Amacımız ise okyanusun derinliklerinde ilerlemek ve karşımıza çıkan tehlikelerden ve tuhaf yaratıklardan mümkün olduğunca uzun süre boyunca kaçmak. Bu görevi yerine getirirken bir de okyanus dibindeki mağaralarda ve dar koridorlarda bulunan ışık toplarını toplamamız gerekiyor.

Bu ışık topları bizi hayatta tutan enerjiyi sağlıyor. Dolayısıyla hiçbirini kaçırmadan toplamamız gerekiyor. Yer aldığımız mekan neredeyse sonsuza kadar gidiyormuş izlenimi veriyor. Dolayısıyla sürekli olarak aynı yerlerde dolaşıyormuş hissine kapılmıyoruz.

Seashine'daki grafikler takdire şayan unsurlar arasında. Işıkların ve hareket eden nesnelerin animasyonları son derece kaliteli tasarımlara sahipler. İçgüdüsel kontroller de işin içine girince Seashine'ı oynamak bir keyif haline geliyor.

YORUMLAR