SeeU

SeeU
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SeeU ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir etkinlik oluşturma ve paylaşma uygulamasıdır

SeeU eğer sosyalleşmeyi daha pratik bir hale getirmek isterseni kullanabileceğiniz başarılı bir etkinlik oluşturma uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan SeeU kullanıcılara etkinlik oluşturma ve etkinlik paylaşma konusunda oldukça pratik bir çözüm sunuyor. Normalde Facebook üzerinden kullanılabilen etkinlik oluşturma sistemine göre çok daha kullanışlı özelliklere sahip olan SeeU ile sosyalleşmek için saniyeler için etkinlikler düzenleyebilir, bu etkinliği duyurabilir ve Facebook kullanan yakınlarınıza yakalanmadan sosyalleşebilirsiniz.

SeeU sizi arkadaşlarınızın çevrenizde katıldıkları etkinlikler hakkında uyarabiliyor ve bildirimler aracılığıyla bu etkinliklerden sizi haberdar edebiliyor. Bu sayede canınız sıkıldığında takılacak arkadaşlar bulabiliyorsunuz. Kendi etkinliklerinizi önceden oluşturabilir, dilediğiniz kişileri bu etkinliklere davet edebilir ve etkinliklerinizi takvim üzerinde işaretleyerek planlama yapabilirsiniz.

SeeU üzerinde arkadaşlarınızla sohbet edebilmeniz de mümkün.