SHAREit 2.7.56_ww (Android)
SHAREit
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    8,414

  • Üretici

    Lenovo

SHAREit uygulamasını kullanarak farklı formatlara sahip dosyaları ağımızda yer alan kullanıcılarla paylaşabiliyoruz.

SHAREit, Android işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir dosya paylaşım uygulaması olarak nitelenebilir.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama altında Lenovo imzasını taşıyor. Farklı işletim sistemleri üzerinde de sunulan (iOS, Windows Phone, Windows) SHAREit sayesinde aynı ağ üzerinde topladığımız kullanıcılar arasında dosya paylaşım işlemlerimizi kolayca gerçekleştirebiliyoruz.

Uygulamanın en iyi tarafı WiFi ve hücresel veri kaynaklarını kullanmadan transfer işlemlerini geçekleştirebiliyor olması. Bu sayede internet bağlantınızı kullanmaya ihtiyaç duymadan belli bir mesafe yakınınızda bulunan kişilerle dosya paylaşabilirsiniz.

SHAREit ile video, fotoğraf, doküman, albümler ve hatta rehberimizde bulunan bilgileri dahi paylaşma şansına sahibiz. Aynı anda beş cihaza veri transferi gerçekleştirebiliyor olması kullanıcıların dosya aktarımı işlemlerini kısa sürede ve gereksiz emek sarf etmeden tamamlamalarını garantiliyor.

Aktarım işlemlerini son derece hızlı bir şekilde tamamlayan SHAREit beklentilerimizi fazlasıyla karşıladı ve problemsiz bir kullanım deneyimi sundu. Eğer siz de iş hayatınızda sık sık dosya paylaşım özelliğine ihtiyaç duyuyorsanız SHAREit'i mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR