Shopping Mall Parking Lot 1.0 (Android)

Shopping Mall Parking Lot

1.0
Shopping Mall Parking Lot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Alışveriş merkezinin otoparkında sürüş becerilerinizi gösterin.

Gerçekçi oyun dinamiği ve araba sürüş tekniğiyle dikkat çeken oyunda 12 farklı türde araç yer alıyor. Her bölümü geçtikçe bu arabalar da değişiyorken aynı zamanda 60'a yakın görev yer alıyor. Acemi sürücülerle, zorlu yol koşullarıyla ve asla bulamayacağınız türde park yerleriyle karşılacağınız oyunda sürüş tekniklerinizi göstermeye hazır mısınız?

Özellikle alışveriş merkezi gibi kalabalık bir merkezi seçen yapımcı otoparkı da bir hayli büyük tutmuş. Yani harita olarak oyuncuları tatmin etmeyi başaran Shopping Mall Parking Lot'ta yer alan arabalar ise gerçekten güzel tasarlanmış. Her aracın kendine göre bir dinamiği bulunuyorken oyun içerisinde spor araçtan tutun da kamyona kadar araba test etme olanağına sahipsiniz. Ayrıca görevlerin sürüş becerilerinizi, reflekslerinizi ve koordinasyonunuzu test ettiğini unutmayın. Her parça engel ve sürprizlerle doludur.

 Son olarak büyük araçları kullanmanın daha zor ama aynı zamanda da son derece iyi puan getirdiğini belirtmek gerekiyor. Ancak siz yine de hangi aracı sürerseniz sürün, kontrolleri asla elinizden bırakmayın.

Shopping Mall Parking Lot Özellikleri

  • 12 farklı araç türü
  • 60'dan fazla görev
  • Büyük bir avm'nin otoparkında sürüş yapın
  • Sürüş yeteneklerinizi sergileyin