SimCity BuildIt 1.2.19.19850 (Android)

SimCity BuildIt

SimCity BuildIt
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SimCity BuildIt ile kendi şehrimizi yönetebiliyoruz

SimCity BuildIt oyunculara kendi şehirlerini kurma ve yönetme imkanı veren bir mobil simülasyon oyunudur.

Seneler önce bilgisayarlarımızda oynadığımız SimCity oyunlarını mobil cihazlara taşıyan SimCity BuildIt'i Android işletim sistemini kullanan mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabilseniz de oyunda uygulama içi satın alma sistemi yer almakta. Bu konuda oldukça kötü bir karneye sahip olan Electronic Arts bu oyunda da mantık sınırlarını aşan bir ücretlendirme politikası izlemekte. Eğer uygulama içi satın alım işlemlerine dayalı oyunlardan uzak duruyorsanız SimCity BuildIt size göre olmayabilir.

SimCity BuildIt'te maceramız kendi şehrimizi kurarak başlıyor. Fakat herşey bina inşa etmekten ibaret değil. Binalarımızı vatandaşların ihtiyaçlarına göre stratejik bir şekilde yerleştirmemiz önemli. Bunun yanında vatandaşlarımızın diğer ihtiyaçlarına da cevap vermemiz gerekiyor. Yangın çıktığında itfaiye göndermeli, çöpleri düzenli olarak temizlemeli ve trafik gibi problemleri çözüme kavuşturmalıyız. Ancak bu şekilde vatandaşlarımızın bize düzenli olarak vergi ödemesini sağlayabiliyoruz ve şehrimizi bu kaynaklarla geliştirebiliyoruz.

SimCity BuildIt kaliteli 3 boyutlu grafiklere sahip. Şehrimizi hem gece, hem de gündüz kontrol edebiliyoruz. Renkli grafiklerle donatılan oyun eğer Simcity tecrübesini mobil cihazlarda yaşamak isterseniz hoşunuza gidebilir.

YORUMLAR