Sizu

Sizu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sizu, Android cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir canlı yayın uygulaması olarak öne çıkıyor.

Sizu, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir canlı yayın yapma uygulaması olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz Sizu sayesinde takipçilerimize canlı yayınlar yapabiliyoruz.

Twitter imzalı Periscope uygulaması ile başlayan cnalı yayın uygulamalarının son üyesi olan Sizu, kullanıcılarına diledikleri zamanda ve yerde canlı yayın yapabilme imkanı tanıyor. Açıkçası uygulamanın kullanımı epey basit ve genel olarak hızlı çalıştığını da eklememiz gerekiyor.

Sizu üzerinde yapacağımız yayınları belirli kategoriler altında toplama şansına sahibiz. Elbette bunu diğer kullanıcılar da yaptığı için ilgimizi çeken yayınları ilgili kategoriler altından takip edebilme şansına sahip oluyoruz. Buna ek olarak ilzediğimiz videolara yorum bırakabilme seçenğimiz de mevcut. Bu şekilde takipçilerimizle etkileşime gireiblir ve farklı bir paylaşım alanı kurabiliriz.

Televizyon kanalı kurmak yüksek maddi kaynak gerektiriyor. Sizu ise bu imkanı tamamen ücretsiz olarak veriyor! Eğer siz de kendi kanalınızı kurmak ve yayın yapmak istiyorsanız Sizu'yu kullanmanızı öneriyorum.

YORUMLAR