Skullgirls

Skullgirls
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Skullgirls, LINE'ın Android platformuna ücretsiz çıkardığı iki boyutlu dövüş oyunu.

Skullgirls, LINE Corporation tarafından geliştirilen iki boyutlu dövüş oyunu. Android platformunda ücretsiz indirilmeye açılan oyunda anime karakterlerle aksiyona giriyoruz. Kurukafa kızlar olarak bilinen acımasız karakterlerle mistik bir dünyada yolculuğa çıkıyoruz.

Karakter modellemeleri kadar animasyonları da oldukça başarılı, etkileyici bulduğum oyun, farklı türleri bir arada sunuyor. Aksiyon, rpg, dövüş, strateji… Her şey oyunda mevcut. Oyunu diğer dövüş oyunlarından ayıran en önemli nokta; mesajlaşma uygulaması olarak bildiğimiz LINE’ın geliştiricileri tarafından hazırlanmış olması. Zaten bu yansımayı grafiklerden anlamışsınızdır. 

Tek dokunuş veya kaydırma hareketleriyle müthiş hareketler, kombolar yapabildiğiniz (seviye atladıkça özel hareketlerin kilidi açılıyor) oyunda şu an için dört oyun modu yer almakta. Hikaye modunda kurukafayı bulmak için uğraş veriyorsunuz. Bulmaca moduna geçtiğinizde diğer oyuncularla mücadele ederek yeni dövüşçülerin kilidini açıyorsunuz. Günlük etkinlik modu, adından da tahmin edeceğiniz üzere her gün karaktere özel etkinliklerin açıldığı sınırlı süreli mod. Son olarak eğitim modu yer alıyor ki burası komboları öğrenmek, farklı kombinasyonları denemek, tekniğinizi geliştirmek için harika bir yer.

YORUMLAR