SlidePick

SlidePick
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SlidePick uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdaki fotoğraflarınızı çok daha kolay bir şekilde organize edebiliyorsunuz.

SlidePick uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizdeki fotoğraflarınızı organize edebilmeniz için hazırlanmış ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor ve oldukça basit bir kullanıma sahip. Uygulamanın sadece telefonda bulunan fotoğraflar değil, bulut depolama servisleri ve sosyal ağlarda bulunan fotoğrafları da yönetebilmesi sayesinde oldukça geniş seçeneklere sahip olabildiğinizi de belirtmek gerekli.

Fotoğraf organizasyonlarının sadece ekranda onları kaydırarak gerçekleştirilebilmesi ve en sevdiğiniz fotoğrafların puanlanabilmesi gibi özellikler sayesinde daha hızlı erişmek istediğiniz görselleri öne çekmek mümkün oluyor. Böylelikle binlerce fotoğraf arasında dolanırken olabildiğince hızlı bir şekilde fotoğrafları sıralama imkanınız mevcut.

Tabii ki isteyen kullanıcıların fotoğraflarını direkt olarak uygulama içerisinde sosyal ağlarına paylaşmalarının yolu da açık. Eğer çektiğiniz fotoğrafların direkt olarak uygun kategorizasyona girmesini istiyorsanız uygulamanın içerisinde bulunan fotoğraf çekim aracını da kullanabiliyor ve böylece daha sonra uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz.

Telefon veya tabletinizde çok fazla fotoğraf biriktiyse bunların silinmesini sağlamak ve yer açmak da mümkün. Favori albümler ekleme özelliği ise en sevdiğiniz fotoğrafların yer aldığı albümleri bir kenara koyabilmenizi sağlıyor. Eğer akıllı telefonunuzda fotoğraflarınızı düzenlemek konusunda problemleriniz varsa SlidePick'e göz atmadan geçmeyin derim.