Sosyal Dizi

Sosyal Dizi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sosyal Dizi, izlediğiniz yerli ve yabancı dizileri takip edebilmeniz için hazırlanan kullanımı basit ve ücretsiz bir sosyal uygulamadır.

Sosyal Dizi, izlediğiniz yerli ve yabancı diziler hakkında Android cihazlarınız üzerinden bilgi alabileceğiniz ve takip edebileceğiniz ücretsiz ve reklamsız bir sosyal uygulamadır.

Kullanımı oldukça basit olan bu uygulamanın tasarımı da oldukça şık ve modern. Uygulamayı kullanabilmek için izlediğiniz dizileri seçmeniz yeterli. Tüm favori dizilerinizi işaretledikten sonra, bu dizilere ait yeni bölüm fragmanlarını, yorumları ve haberleri uygulama üzerinden takip edebilirsiniz.

Dizi severler için oldukça yararlı olacak olan uygulamayı kesinlikle Android cihazlarınıza yükleyerek kullanmanızı tavsiye ederim. İzlediğiniz diziler hakkındaki en son gelişmeleri kolayca öğrenmenizi sağlayan uygulamanın gözlerinize de hitap ediyor olması uygulamaya değer kazandııyor.

İzlediğiniz dizilerin gelecek bölümlerinin ne zaman yayınlanacağından çıkan fragmanlara kadar takip edebileceğiniz Sosyal Dizi uygulaması Android telefon ve tablet sahipleri tarafından ücretsiz ve reklamsız olarak kullanılabiliyor.

Özellikler:

  • Yerli ve yabancı dizi takibi
  • Diziler hakkında en güncel haberle
  • Takip ettiğiniz dizilerin fragmanları
  • Takip ettiğiniz dizilerin bölümleri ile ilgili yorumlar
  • Dizilerin gelecekte yayınlanacak bölümlerinin tarihleri
  • Telefon ve tablet desteği

Sevdiğiniz ve izlediğiniz diziler hakkında bilgi almanın en kolay yollarından biri olan Sosyal Dizi uygulaması, tüm dizi severlerin bulundurması gereken uygulamalardan bir tanesidir. Sizde dizi izlemeyi seviyorsanız, Sosyal Dizi'yi Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilir ve hemen kullanamya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR