Spider Solitaire 1.0.29 (Android)

Spider Solitaire

Spider Solitaire
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Spider Solitaire, Windows'un efsane kart oyununu bilgisayardan oynayabileceğiniz bir uygulamadır.

Spider Solitaire bir dönem Windows'un işletim sisteminde en çok oynanan oyunlardan birisiydi. Zamanla yeni işletim sistemlerinin çıkmasıyla unutulan Spider Solitaire'ı artık mobil cihazınızdan da oynayabilirsiniz.

Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Spider Solitaire uygulaması, efsane kart oyununu yeniden canlandırıyor. Microsoft ile meşhur olmuş olan Spider Solitaire, kartları düzgün bir şekilde sıralayarak işlemeyi amaçlıyor. Eğer kart oyununda iyiyseniz ve birbirinden eğlenceli bölümleri geçebileceğinize inanıyorsanız sizleri sahneye alalım.

Spider Solitaire'ın grafikleri oldukça güzel tasarlanmış. Mobil bir oyun için herhangi bir eksikliği bulunmuyor. Kart oyunu olmasından dolayı süreye karşı oynuyorsunuz ve süreniz de ekran üzerinde yer alıyor. Spider Solitaire oyununda takıldığınız yerde de ipucu isteyebilirsiniz. Bu sayede bölümü geçmeniz daha kolay olacak.

Oyunun ayar bölümü ise kullanıcıların oldukça işine yaracak şekilde tasarlanmış. Ayarlar bölümü sayesinde oyunun süresini, sesini ve diğer ayarlarını değiştirebiliyorsunuz. Eğer oyunda çok iyi ilerlerseniz Facebook ile Spider Solitaire'e bağlanıp skor tablosunda da yer edinebilirsiniz.

YORUMLAR