Starfight Arena 1.10 (Android)

Starfight Arena

Starfight Arena
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Uzay savaşlarına katılacağız.

EcoTech tarafından geliştirilen Starfight Arena aksiyon oyunları arasında yer alıyor.

Henüz erken erişim oyunu olarak Google Play’de boy gösteren yapım, ücretsiz fiyat etiketi ile oyuncuların yüzünü güldürmeye hazırlanıyor. Uzay savaşlarına dahil olacağımız oyunda uzay aracımız ile karşımıza çıkan düşmanları yok etmeye çalışacağız. Oldukça sürükleyici bir atmosfere sahip olan yapımda oyuncular uzay araçlarını geliştirebilecek ve düşmana daha fazla hasar verebilecekler.

Birbirinden farklı çok sayıda uzay aracının yer aldığı mobil yapımda oyuncular PvE savaşlarına katılabilecek, takım maçlarına dahil olabilecek ve farklı görevleri başarmaya çalışacabilecekler. Özel etkinliklerin yer aldığı oyunda oyuncular uzay araçlarını da özelleştirebilecekler. Oyuncular uzay araçlarına farklı yetenekler sağlabilecek ve düşman karşısında daha avantajlı bir noktaya gelebilecekler.

Geçtiğimiz yıldan bu yana erken erişim oyunu olarak Google Play’de boy gösteren Starfight Arena, önümüzdeki aylar içerisinde tam sürüme geçerek oyuncuları aksiyon dolu uzay savaşlarına götürebilecekler. Dileyen oyuncuların oyunun betasına dahil olabilirler.

Starfight Arena ücretsiz bir mobil aksiyon oyunudur.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR