Stickman Royale : World War Battle 0.1 (Android)

Stickman Royale : World War Battle

0.1
Stickman Royale : World War Battle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Düşmanları temizleyin ve şehrin kontrolünü elinize alın.

Stickman Royale : WW2 Battle, çöp adam karakterlerle oynadığımız sokak dövüşü oyunu. Şehrin sokaklarındaki tüm pislikleri temizleyerek ilerlediğimiz oyunda görevleri yerine getirmemizi isteyen Campaign modu dışında gerçek oyuncularla karşı karşıya getiren Battle Royale modu bulunuyor. Çöp adam oyunları seviyorsanız, kaçırmayın derim.

PUBG, Fortnite esintileri olan gerilim ve adrenalin yüklü sokak dövüş oyunu Stickman Royale, hayatta kalma üzerine kurulu. Etrafımızdaki düşmanları temizleyip şehrin kontrolünü ele almaya çalışıyoruz. Oynanabilir iki mod olduğunu başta söylemiştim. Battle Royale modda dövüş yeteneklerinizle düşmanları indirip dünyaya hakim oluyorsunuz. Heyecan ve aksiyon yüklü bölümler içeriyor ve her bölümde düşmana karşı kullanabilecek çok sayıda farklı silah mevcut. Battle Royale modda silahları toplayarak düşmanlarınıza karşı üstünlük kurup işlerini bitiriyorsunuz.

Eşsiz yetenekleri olan geliştirilebilir çöp adam karakterin kontrolünü sağlamak, aksiyona girmek için butonları kullanıyoruz. Yumruklamak, ateş etmek, zıplamak için butonları, yönlendirmek için de joystick kullanıyoruz.

YORUMLAR