Super Barzo 1.11 (Android)

Super Barzo

Super Barzo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Super Barzo, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eski tarzda oyunları özleyenlerin beğeneceği harika bir retro platform oyunudur.

Super Barzo, hikayesiyle güldüren ve eskinin özlemiyle yanıp tutuşan bizleri içine çeken harika bir retro platform oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Maceranın tadını çıkarmak istiyorum ve her bölümde ayrı bir zevk yaşamak istiyorum diyorsanız, Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizde mutlaka olması gereken oyunlardan biri olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. 

Hikayesinin komik olduğunu giriş cümlesinde söylemiştim. Barzomuz yatağında uyurken uzaylı Zigor geliyor ve dünyanın en gür kaşının ortasını çalıp gitmek istiyor. Kafamızdaki kötü adam figürünü tamamlamak için gür bir kaşa ihtiyaç duyan uzaylı Zigor, bir gece gizlice Barzo'nun evine giriyor ve kaşının ortasını söküp kaçıyor. Bunu sabah uyandığında komşusundan öğrenen Barzo sinirden çılgına dönüyor. İntikamını almak için büyük bir maceranın içine atılıyor. 

Oyun görsellerinden göreceğiniz üzere 3D ve 2D grafiklere sahip. Eski bir tarzı konu almasına rağmen grafiklerin fazlasıyla hoşuma gittiğini söylemeliyim. Maceranın geçtiği Barzoland'de mekanlar farklı renk ve ışıklarla hazırlanmış. Bu noktada oyunun atmosferinin gayet iyi yansıtıldığını düşünüyorum. 11 seviyeden oluşan oyunda, birbirinden farklı 4 adet zorlu dünya bulunuyor. Her yaştan insana hitap eden güzel bir platform oyunu olmasıyla adeta gönlümde taht kurdu.

Türk oyun geliştiricilerinin elinden çıkan bu yapımı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oynamanızı mutlaka öneririm. Barzoland'de uzaylıya hayır!

YORUMLAR