Tank.io 1.2.2 (Android)

Tank.io

Tank.io
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tank.io, Agar.io ve Slither.io çizgisini taşıyan online tank savaşı oyunu.

Tank.io, online oynanabilen tank savaşı oyunu ve adından da tahmin edeceğiniz üzere gerçek tankların yer aldığı mükemmel ötesi grafik kalitesi sunan bir yapım değil. Agar.io ve sonrasında çıkan Slither.io oyunlarını severek oynadıysanız bu yapımdan da keyif alacağınızı söyleyebilirim.

Oldukça geniş bir haritada etrafınızda dolaşan irili ufaklı şekillere ateş ederek gücünüze güç katmanın yanı sıra aniden, hiç beklemediğiniz noktalardan çıkan düşman tanklarını indirmeye çalıştığınız oyunda seviye atladıkça daha da büyümek yerine güçleniyorsunuz. Koruma kalkanı, çift yönlü ateş etme, daha hızlı ilerleme, dayanıklılığınızın artması gibi oyunda daha uzun süre hayatta kalabilmenizi sağlayan 6 çeşit güçlendirici mevcut.

16 farklı tank içeren oyunda orta taraf savaş alanını oluştururken, sol tarafta güçlendiricileriniz, sağ tarafta savaştığınız oyuncuların puanını gösteren sıralama listesi, orta alt tarafta da seviyeniz gösteriliyor. Tabii ki köşelerde tankı kontrol etmeniz ve ateş etmeniz için butonlar yer alıyor.