Tapatalk
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    492

  • Üretici

    Tapatalk Inc.

Tapatalk Android uygulaması ile internette yer alan tartışma forumlarını gezebilirsiniz.

Tapatalk çevrimiçi yani online olarak ziyaretçileri için yayın yapan tüm tartışma forumlarına ulaşabileceğiniz bir Android uygulaması. Uygulama ücretsiz bir şekilde sunuluyor. Herhangi bir tartışma forumunu bu uygulama yardımı ile bulup rahatlıkla o forumda dolaşabilirsiniz. Ayrıca Tapatalk ile daha hızlı ve daha göze hoş gelen grafikler görecekseniz.

Tapatalk aracılığıyla bağlandığınız tartışma forumunda istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Size gönderilen özel mesajları okuyabilir, tartışma forumunda açılan konulara cevap yazabilir, bildirimlerinizi görebilirsiniz. Forumun desteklediği tüm bu özellikleri sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Bunun dışında görmediğiniz yeni forumları keşfedebilir orada yeni kişiler ile tanışabilirsiniz.

Tapatalk'ın yenilenen özelliği ile ziyaret ettiğiniz tartışma forumunu Full HD şekilde görebileceksiniz. Akıllı televizyonunuza bağlayıp oradan da ziyarete devam edebiliyorsunuz. Yaklaşık 50.000'den fazla internet sitesine rahatlıkla ulaşmanızı sağlayan bu uygulama güzel bir de ödül almış. Aldığı bu ödül ile de ne kadar sevildiğini belli ediyor gibi.

Android tablet ve telefonunuzdan Tapatlk'ın bu uygulamasınıı indirebilir, sizde internette tartışma forumları arasında kendinizi geliştirmeye başlayabililirsiniz.

YORUMLAR