Taxi Drift

Taxi Drift
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir drift oyunu arıyorsanız Taxi Drift'e göz atmalısınız.

Taxi Drift Android işletim sistemine sahip cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir yarış oyunudur. Fakat bu oyun, adından da anlaşılacağı üzere daha çok drift üzerine yoğunlaşıyor. Bu kategoride yer alan en iyi oyunlardan biri olmasa da kesinlikle denemeye değer bir oyun.

Taxi Drift'te ortalama kalitede grafikler görev yapıyor. Mobil oyun olduğu için çok göze batmasa da bu grafik kalitesini bilgisayar oyunlarında çok çok uzun zaman önce görmeye alışmıştık. Yine de çok fazla rahatsız etmiyor.

Oyunu oynarken ekranın sağ üst köşesindeki haritadan konumumuzu kontrol edebiliyoruz. Sağ altta yer alan pedallar ile aracımızın gaz ve frenini, solda yer alan el freniyle de arkada tekerlekleri kontrol edebiliyoruz. Bu kolu çektiğiniz anda aracınıza keskin bir direksiyon hamlesi yaparsanız ortaya güzel bir yanlama örneği çıkıyor. Araç kayarken tekerleklerden çıkan dumanlar hissiyatı güzel bir şekilde yansıtıyor.

Ekranda bu kadar çok fonksiyonun yer alması kaçınılmaz olarak tilt kontrol kullanımını zorunlu kılıyor. Ekrana fazladan yerleştirilecek bir yönlendirme butonu çok fazla karışıklığa yol açabilirdi.

Kısaca Taxi Drift ortalama özelliklere sahip ve oynaması keyifli bir drift oyunu.

YORUMLAR