Terrain Home

Terrain Home
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Terrain Home uygulaması ile Android cihazlarınızda hem uygulamalarınıza hem de kişilerinize kolay yoldan ulaşabilirsiniz.

Terrain Home uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz bir launcher yani arayüz uygulaması olarak karşımıza çıktı ve tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Uygulamanın sahip olduğu tüm özellikler sayesinde Android'de çok daha kolay ve hızlı bir şekilde işlemler gerçekleştirmek, arkadaşlarımıza ulaşmak veya işlerimizi tamamlamak mümkün hale geliyor.

Uygulama henüz ilk sürümlerinde olduğu için henüz benzer popüler uygulamalar kadar stabil değil diyebilirim ancak kısa süre sonra gelen güncellemeler ile ufak tefek sorunları giderilecektir. Kullanımı kolaylaştırıcı özellikleri sayesinde Terrain Home'da kendinize özel bir akıllı cihaz deneyimi elde edebilirsiniz.

Hem kişiler listelerinize hem de tüm favori uygulamalarınıza hemen erişebilmenize yardımcı olan bir sidebar yani araç çubuğu barındıran uygulama, bu sayede sık sık farklı uygulamalar ve kişiler arasında geçiş yapmak zorunda olanların hoşuna gidecektir.

El hareketlerini de destekleyen uygulama bu sayede pek çok işlemin en hızlı yoldan gerçekleştirilebilmesine imkan tanıyor. Cihazın bataryası üzerinde de dikkate değer bir yorulmaya sebep olmaması ise onu diğer launcher uygulamalarından oldukça ayırıyor. Zira üreticinin notlarına göre bu konuda özel çalışmalar yapılmış ve kullanıcıların cihaz kullanım sürelerindeki negatif etkilenmeler engellenmiş.

Eğer cihazınızın üreticisinin size sağladığı arayüz uygulamasından rahatsızsanız ve daha kolay bir şekilde kullanabileceğiniz etkili bir launcher arıyorsanız Terrain Home'u bir denemenizi öneriyorum.