Tindog

Tindog
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tindog, köpeğinize arkadaş bulmak için kullanabileceğiniz, köpek sahipleriyle sohbet edebileceğiniz bir Android uygulaması.

Tindog, köpek ve köpek sahipleri için hazırlanmış ender sosyal ağ uygulamaları arasında ve Android platformunda ücretsiz olarak karşımıza çıkıyor. Telefon ve tabletimizde kullanabildiğimiz uygulama ile yalnız köpeğinize çok kısa bir sürede zahmetsizce arkadaş bulabiliyorsunuz.

Tindog, adından da anlayacağınız üzere popüler arkadaşlık uygulaması Tinder üzerine kurulmuş ve hem arayüz hem de kullanılabilirlik olarak oldukça benziyor; hatta aynısı diyebiliriz. Farklı olarak tahmin edeceğiniz üzere köpek sahipleriyle etkileşime geçebiliyorsunuz.

Köpeğinizle iyi arkadaşlık kurabileceğinize inandığınız köpeğin sahibi ile anlık olarak sohbet etme, fotoğraf paylaşma şansı sunan uygulamanın kullanımı Tinder’dan farklılık göstermiyor. Köpeğinize en uygun arkadaşların listelenmesi için kritelerinizi belirliyorsunuz. Sonrasında kriterlerinize en uygun seçenekler karşınıza geliyor. Kaydırma hareketiyle beğendiğinizi veya beğenmediğinizi belirtiyorsunuz. Karşılıklı beğenme durumu olursa ve köpekleri buluşturmak için ilk önemli adımı atmış oluyorsunuz.

Ülkemizde henüz keşfedilmediğinden veya Türkçe dil desteği olmadığındna geri planda kalsa da yurt dışında köpek severler arasında oldukça yaygın kullanılan bir sosyal ağ uygulaması olan Tindog, köpeğinizi mutlu etmek için kullanabileceğiniz harika bir sosyal ağ, arkadaşlık uygulaması.