Traş Et Beni 1.0.6 (Android)

Traş Et Beni

Traş Et Beni
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Traş Et Beni, gelen müşterileri istedikleri tarzda tıraş etmenizi amaçlayan bir mobil uygulamadır.

Hepimiz belirli dönemlerde berbere gider ve tıraş oluruz. Sürekli ihtiyaç duyduğumuz berberlerin nasıl bir meslekleri olduğunu sizde merak etmiş olabilirsiniz. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Traş Et Beni oyunuyla artık sizde bir berbersiniz.

Traş Et Beni oyununda dükkanınıza gelen müşterileri tıraş etmeniz gerekiyor. Yalnız tıraş ederken dikkatli olmalısınız. Her müşteri farklı tarzda bir kesim yapmanızı istiyor ve bunun için size el alışkanlığı lazım. Oyunda ilk başlarda yanlış tıraş edebilirsiz. Bu gayet normal çünkü ilerleyen bölümlerde eliniz alışacak ve sizde usta bir berber olacaksınız.

Müşterinizi tıraş etmek için öncelikle istediği modele bakmanız gerekiyor. Daha sonra ise tıraş köpüğünü sakala sıkarak ustura yardımıyla tıraşa başlayabilirsiniz. Ne kadar iyi tıraş ederseniz o kadar fazla puan kazanacaksınız.  

Traş Et Beni oyununda iki farklı kategoride berberlik yapabiliyorsunuz. İlk kategoride süre sınırlandırması var ve sınırlı süre içerisinde en çok müşteriyi tıraş eden oyunu kazanıyor. Diğer kategoride ise süre sınırlandırması olmadan keyfinize göre tıraş edebiliyorsunuz. Eğer "ben tıraştan anlarım" diyorsanız sizi Traş Et Beni oyunuyla yalnız bırakalım.

YORUMLAR