Turbo Bit 1.2 (Android)

Turbo Bit

1.2
Turbo Bit
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Turbo Bit, ataride oynadığınız eski araba yarışı oyunlarını sizlere hatırlatacak olan eğlenceli ve heyecanlı bir Android yarış oyunudur.

Turbo Bit, sizi eski günlerinize döndürerek atariler üzerinde oynadığınız araba yarışı oyunlarını anımsatacak son derece keyifli ve eğlenceli bir araba yarışı oyunudur.

Android ve iOS versiyonları bulunan oyunun ücretsiz olarak sunulması son derece güzel. Oyundaki amacınız 3 şeritli yolda giderken diğer arabalara çarpmadan ilerlemek ve yol üzerindeki altınları toplayarak puan kazanmak. Sınırsız oynanışa sahip oyunda ne kadar yetenekli ve dikkatli iseniz o kadar başarılı olabilirsiniz.

Çok iyi şöförümdür diyen arkadaşlarınıza buyur bide bu oyunu oyna da yeteneğini görelim diyebilirsiniz. Elbetteki gerçek bir şöförlük kalitesi ölçme oyunu değil fakat kendi aranızda eğlenmenizi sağlayabilir. Altınlar dışında yol üzerindeki güçlendirmeleri alarak daha hızlı gidebilirsiniz. Arkadaşlarınız ile de oynayabileceğiniz oyunu oynarken kendinizi kaptırıp saatler boyu eğlenebilirsiniz fakat gözlerinizi dinlendirmeyi unutmamalısınız.

Retro oyun kategorisinde bulunan Turbo Bit'de grafikler renkli olmasına rağmen modern ve gelişmiş olmadığı için, oyunlardan güzel grafik beklentisi içinde olan oyuncular eğlenmeyebilir. Sonuçta eski tür fakat yenilenerek karşımıza çıkmış olan bir oyun. Oyunda kaza yaptığınızda oyun sona ermektedir ve en güzeli de yaptığınız kazaları arkadaşlarınız ile paylaşabiliyorsunuz. Aynı şekilde aldığınız yüksek puanları da sosyal medya platformlarında paylaşabilirsiniz.

Eğer kısa molalarda yada canınız sıkıldığında eğlenebilecek bir oyun arıyorsanız Turbo Bit'e mutlaka göz atmanızı öneririm.