tvtag - formerly GetGlue

tvtag - formerly GetGlue
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlar için eğlence aktiviteleri takip etme uygulaması.

Eskiden GetGlue adıyla bilinen şimdiyse tvtag olarak yoluna devam eden ve çok popüler bir sosyal ağ olan websitesinin Android uygulamasıdır. Televizyon programlarının sıkı takipçisi olanların seveceği bir uygulama olan tvtag ile diziler, filmler, spor aktiviteleri gibi her tür etkinliği takip edebilirsiniz.

Foursquare'i biraz andırsa da, burada nerede olduğunuzu check-in yapmak yerine film, dizi, müzik ve kitap gibi diğer aktivitelerinizi check in yapıyorsunuz. Bu hoşunuza giden etkinlikleri kaydettikçe de hobileriniz, fikirleriniz ve hoşlandıklarınız gibi şeyleri bir araya getiren kendinize ait bir profiliniz oluşuyor.

Bu uygulamayı bu kadar popüler ve bağımlılık yapıcı yapan şey ise, tek bir dokunuşla o anda ne yaptığınızı arkadaşlarınıza bildirme imkanı sağlaması. Örneğin Foursquare'de nerede olduğunuzu bildirirken burada "How I Met Your Mother izliyorum" gibi bildirimlerde bulunabiliyorsunuz.

Ayrıca filmleri ve dizileri yorumlayabiliyor, puanlayabiliyor ve arkadaşlarınıza tavsiye edebiliyorsunuz. Uygulamanın en güzel tarafı ise tavsiye motoru. Sizin izlediğiniz, dinlediğiniz şeylere göre yugulama size bazı tavsiyelerde bulunuyor ve bu sayede zevkinize hitap eden yeni şeyler keşfedebiliyorsunuz.

YORUMLAR