Unison League 1.0.4 (Android)

Unison League

Unison League
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Unison League, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur.

Unison League, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu. Dark Summoner ve Murder Room gibi sevilen oyunların yapımcısı firma tarafından geliştirilmiş olan oyunda savaşa gidiyorsunuz.

Unison League için aslında bir başka rol yapma oyunu daha dersek çok da yanlış olmaz. Kategorisine çok fazla bir yenilik getirdiğini söyleyemeyiz. Bu yüzden de pek orijinal bir oyun değil diyebiliriz.

Bununla birlikte bu eğlenceli bir oyun olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Oyunun en önemli özelliği çevrimiçi bir şekilde gerçek zamanlı savaşlara katılıyor olmanız. Bu da oyunu daha heyecanlı ve oynanabilir kılıyor.

Oyunda 10 oyuncuya kadar takımlar oluşturabiliyorsunuz. Guild denilen bu takımlar birbirleriyle savaş alanında karşı karşıya geliyorlar. Amacınız ise birlikte çalışarak rakip takımı yok etmek diyebiliriz.

Bu savaşlara katılmak için karakterleriniz belirliyorsunuz. Bu karakterleri takım arkadaşlarınızın karakterleriyle füzyon yaparak birleştirebiliyor ve çok daha güçlü bir takım elde etme şansına sahip oluyorsunuz.

Bu yüzden de oyunun aslında sosyal bir rol yapma oyunu olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle taktiklerinizi iyi belirlemeniz ve takımınız içindeki diğer oyuncularla iyi bir iletişim içerisinde olmanız gerekiyor.

Bununla birlikte rol yapma öğeleri olan çeşitli ekipmanlarla karakterinizi geliştirme, karakterinizin sınıfını seçme ve özel yeteneklerini geliştirerek gerçek potansiyellerini ortaya koyma gibi özellikler de oyunda mevcut.

Eğer siz de rol yapma oyunlarını seviyorsanız bu oyunu indirip deneyebilirsiniz.

YORUMLAR